עולם המים
חדר כושר
ספא ובריאות
חוגים
אירועים
אודות

חוגי בוקר

שעה חוג מאמן מיקום
07:00 יוגה עינבר סיבוני גינת השוק הסיטונאי
שעה חוג מאמן מיקום
06:45 יוגה אלכס קורן אולם תנועה
07:00 אימון פונקציונאלי יסמין קסל אולם ייעודי
07:00 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
07:45 אימון פונקציונאלי יסמין קסל אולם ייעודי
07:50 מתיחות אלכס קורן אולם תנועה
08:30 פילאטיס בר לייט לילייה קרנדל אולם תנועה
08:30 זומבה סול בלנקו אולם תרבות
08:30 אימון פונקציונאלי יסמין קסל אולם ייעודי
08:40 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
09:15 עיצוב וחיטוב לילייה קרנדל אולם תנועה
09:15 פילאטיס לייט קרין קם שמיר אולם תרבות
09:20 אימון פונקציונאלי יסמין קסל אולם ייעודי
09:30 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
10:00 פילאטיס בר לילייה קרנדל אולם תנועה
10:05 TRX פילאטיס קרין קם שמיר אולם ייעודי
10:10 שיעור כיסאות מרה ביאלוס אולם תרבות
10:30 אופניים במים קובי אפלבוים בריכה לימודית
10:45 פילאטיס בר גל רוזנשיין אולם תנועה
11:00 התעמלות בריאותית דין זרגו אולם תרבות
11:15 התעמלות במים מרה ביאלוס בריכה לימודית
11:30 פילאטיס מתקדמים גל רוזנשיין אולם תנועה
12:00 התעמלות במים מרה ביאלוס בריכה לימודית
שעה חוג מאמן מיקום
06:30 פילאטיס לייט קרין קם שמיר אולם תנועה
07:15 TRX פונקציונאלי איציק רז אולם ייעודי
07:15 מתיחות ועיצוב בר לילייה קרנדל אולם תנועה
07:20 ספינינג דניאלה גולדנר אולם ספינינג
07:20 פילאטיס עומר לביא אולם תרבות
08:00 פיטבולאטיס עומר לביא אולם תרבות
08:00 אימון פונקציונאלי איטציק רז אולם ייעודי
08:00 עיצוב וחיטוב לילייה קרנדל אולם תנועה
08:30 אופניים במים דניאלה גולדנר בריכה לימודית
08:45 ריקודי שורות לטיני ושנות ה 60 לילייה קרנדל אולם תרבות
08:45 פונקציונאלי תחתנות איציק רז אולם ייעודי
08:50 פילאטיס עומר לביא אולם תנועה
09:00 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
09:30 שיעור כיסאות לילייה קרנדל אולם תרבות
09:30 אימון פונקציונאלי איציק רז אולם ייעודי
09:35 פילאטיס בר ליר אולם תנועה
09:45 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
10:20 פלדנקרייז נטליה סבטוב אולם תנועה
10:30 פילאטיס ליר אולם תרבות
10:45 אופניים במים קובי אפלבויים בריכה לימודית
11:10 פילאטיס core סיוון גרובנר אולם תרבות
11:30 חיזוק מפרק ברך שלומית בריכה לימודית
12:00 התעמלות במים סיון גרובנר בריכה מסלול
12:15 ייצוב גב תחתון שלומית בריכה לימודית
שעה חוג מאמן מיקום
06:45 יוגה אלכס קורן אולם תנועה
06:45 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
06:45 פיטבול core עומר לביא אולם תרבות
07:00 ערסלים ליזי קיניאז אולם ייעודי
07:35 פילאטיס עומר לביא אולם תרבות
07:45 עיצוב כח מריה אולם תנועה
08:00 ערסלים ליזי קיניאז אולם ייעודי
08:15 זומבה סול בלנקו אולם תרבות
08:30 HIIT מריה אולם ייעודי
08:30 HIIT מריה אולם ייעודי
08:30 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
09:15 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
09:15 אימון פונקציונאלי קרין קם שמיר אולם ייעודי
09:20 פילאטיס מריה אולם תרבות
09:20 פילאטיס משולב בר ליזי קיניאז אולם תנועה
10:00 אימון פונקציונאלי יסמין קסל אולם ייעודי
10:15 שיעור כיסאות מרה ביאלוס אולם תרבות
11:00 פילאטיס גל רוזנשיין אולם תנועה
11:05 שיעור יציבה מרה ביאלוס אולם תרבות
11:05 אימון פונקציונאלי לגיל השלישי יסמין קסל אולם ייעודי
12:00 התעמלות במים מרה ביאלוס בריכה לימודית
שעה חוג מאמן מיקום
07:00 אימון פונקציונאלי איציק רז אולם ייעודי
07:00 פיטבולטיס ליר אולם תרבות
07:00 עיצוב וחיטוב לילייה קרנדל אולם תנועה
07:45 דאנס לילייה קרנדל אולם תנועה
07:45 Surfset Core איציק רז אולם תרבות
07:45 TRX מריה אולם ייעודי
08:00 ספינינג ג'סיקה לזמי אולם ספינינג
08:30 פילאטיס מריה אולם תרבות
08:30 פילאטיס בר מתחילים לילייה קרנדל אולם תנועה
08:30 אימון פונקציונאלי דניאלה גולדנר אולם ייעודי
08:50 ספינינג ג'סיקה לזמי אולם ספינינג
09:15 אימון פונקציונאלי דניאלה גולדנר אולם ייעודי
09:15 מתיחות ועיצוב בר לילייה קרנדל אולם תנועה
09:15 טרבל פיוזן - ריקודי בטן מיכל מלב אולם תרבות
10:05 פלדנקרייז צח זמרוני אולם תנועה
10:10 אופניים במים דניאלה גולדנר בריכה לימודית
10:15 Surfset פילאטיס קרין קם שמיר אולם תרבות
11:00 התעמלות במים מרה ביאלוס בריכה לימודית
11:00 ריקוד חופשי קרין קם שמיר אולם תנועה
12:10 התעמלות במים סיון גרובנר בריכה מסלול
13:00 פילאטיס core סיון גרובנר אולם תרבות
שעה חוג מאמן מיקום
07:00 פילאטיס ליר אולם תרבות
07:30 עיצוב הגוף ליליה קרנדל אולם תנועה
08:00 הליכה במים מרה ביאלוס בריכה לימודית
08:15 מתיחות בר לילייה קרנדל אולם תנועה
08:20 זומבה מריה אולם תרבות
08:30 הליכה במים מרה ביאלוס בריכה לימודית
08:30 אימון פונקציונאלי איציק רז אולם ייעודי
09:00 יוגה טלאור אולם תנועה
09:10 אקווה פורסה איציק רז בריכה לימודית
09:15 שיעור כיסאות לילייה קרנדל אולם תרבות
09:20 אימון פונקציונאלי מריה אולם ייעודי
10:00 ספינינג שי עובדיה אולם ספינינג
10:05 שיעור בר לגיל השלישי מרה ביאלוס אולם תנועה
10:10 Warrior Hiit איציק רז אולם ייעודי
10:10 Surfset פילאטיס מריה אולם ייעודי
10:45 פלדנקרייז נטלי סבטוב אולם תנועה
11:00 שיעור מדרגה ציפי קאזיס אולם תרבות
11:10 ערסלים מתחילים ליזי קיניאז אולם ייעודי
11:30 יוגלאטיס עומר לביא אולם תנועה
11:50 פיטבולאטיס ציפי קאזיס אולם תרבות
12:10 ערסלים לכל הרמות ליזי קיניאז אולם ייעודי
12:15 פילאטיס ומתיחות בר עומר לביא אולם תנועה
12:50 אימון פונקציונאלי ציפי קאזיס אולם תרבות
13:00 פילאטיס עומר לביא אולם תנועה
13:10 ערסלים ממשיכים ליזי קיניאז אולם ייעודי
13:15 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
14:00 טניס שולחן עדי אולם ספורט
14:10 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
14:15 TRX פילאטיס דין זרגו אולם ייעודי
15:00 פילאטיס דין זרגו אולם תנועה
15:00 ספינינג קובי אפלבוים אולם ספינינג
15:00 טניס שולחן עדי אולם ספורט
15:50 Surfset פילאטיס דיו זרגו אולם תרבות
שעה חוג מאמן מיקום
08:30 TRX אולם ייעודי
08:30 פילאטיס אולם תנועה
09:15 אימון פונקציונאלי אולם ייעודי
09:15 ספינינג אולם ספינינג
09:20 התעמלות בריאותית אולם תנועה
09:20 עיצוב הגוף אולם תרבות
10:00 אימון פונקציונאלי אולם ייעודי
10:00 אימון פונקציונאלי אולם ייעודי
10:05 דאנס/זומבה אולם תרבות
10:00 ספינינג אולם ספינינג
10:05 שיעור בר מבוגרים אולם תנועה
10:45 אימון פונקציונאלי אולם ייעודי
10:50 פילאטיס אולם תרבות
11:30 Metcon אולם ייעודי
11:40 פיטבולאטיס אולם תרבות
12:30 מתיחות תרבות/תנועה
13:15 יוגה אולם תנועה

תפריט נגישות